• Stretnutie organizačného tímu

• Dňa 21.12.2021 sa uskutočnilo motivačno-pracovné  stretnutie učiteľov našej školy k projektu ERASMUS+. V prvej časti koordinátor projektu, Michal Batuna, predstavil projekt, jeho základné ciele, plán na rok 2022 a motivoval učiteľov zapojiť sa do jednotlivých fáz projektu - od organizácie, až po účasť  na projekte vo forme sprevádzajúcich osôb, či priamych účastníkov. V druhej časti učitelia pracovali v skupinách, kde sa vyjadrovali k 4 oblastiam:

1. pre tých, ktorí sa zúčastnili projektu v minulých rokoch - čo sa im
            počas pobytu so žiakmi v zahraničí osvedčilo a čo by navrhli ako príklad
            dobrej praxe pre svojich kolegov?

2. pre tých, ktorí sa ešte praxe nezúčastnili - aké sú ich obavy a
            prekážky, pre ktoré váhajú zúčastniť sa zahraničnej praxe?

3. aké kritériá by zohľadňovali pri výbere žiakov na zahraničnú prax?

4. ak by mali so svojimi žiakmi pracovať na spoločnom projekte so žiakmi
            v zahraničí - aké témy v rámci svojho predmetu by riešili?

Po ukončení práce v skupinách sa stretol organizačný tím projektu v zložení: Michal Batuna, Janka Andrisová, Ján Andris, Janka Hečková, Beáta Országhová, Ján Pilko a Martina Pukáčová. V rámci diskusie boli upresnené jednotlivé úlohy členov tímu a dohodnutý plán jeho činnosti na najbližšie obdobie.